A Zöldségtermesztési Kutató Intézet Zrt keres agilis kollégákat termékfejlesztési csapatába.

Amit ajánlunk:

  • kreatív munka, részvétel az új hibridjeink nemesítésében
  • tapasztalt csapat
  • változatos feladat, mely a nemesítés teljes vertikumát felöleli a keresztezéstől a tesztelésen át a piacra kerülésig

Feltételeink:

  • szakirányú közép vagy felső szintű mezőgazdasági végzettség
  • idegen nyelvtudás előny
  • elkötelezettség a cég irányába
  • munkabírás

Kérjük, önéletrajzát fizetési igény megjelölése mellett küldje meg részünkre az alábbi e-mail címre:

新乐彩平台kmet@buptgu.rlcdc.cn

A 新乐彩平台 Zrt. zöldségnemesítéssel foglalkozó csoportjába keres traktoros, növényvédős munkakörbe munkatársakat.

Előnyt jelent:

  • kertészeti vagy mezőgazdasági végzettség
  • kertészeti munkákban szerzett tapasztalat

Jelentkezni a 06-30/368-6374-es telefonszámon vagy személyesen a 新乐彩平台 Zrt. telephelyén (Kecskemét, Mészöly Gyula út 6.), a telepvezetőnél lehet.

新乐彩平台 Zöldségtermesztési Kutató Intézet Zrt kecskeméti vetőmag üzemébe teljes munkaidőbe ( 8 óra)
fizikai munkatársakat keres.

A leendő munkatársak feladatai:
• kézi és gépi anyagmozgatás
• vetőmag kiszerelése
• megrendelések összekészítése
• készlet ellenőrzésben való részvétel
• raktári rend, tisztaság fenntartása

Elvárások:
• általános iskolai végzettség
• jó fizikum, terhelhetőség
• önálló munkavégzés

Előny
• targoncavezetői jogosítvány
• kecskeméti lakhely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kép3 Kép2 mark2

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén Szatmári Szabolcsnál lehet:

e-mail: szszatmari@buptgu.rlcdc.cn

Telefon: 30/606-6826